Rydon Slim

RYDON SLIM Graphite / Polar 3FX HDR Multilaser Red

RYDON SLIM Graphite / Polar 3FX HDR Multilaser Red

Nadčasová ikona reprezentujúca kombináciu výkonu, komfortu a štýlu. Obohatili sme Rydon s inovatívnymi detailami: nové kovové logo, vynovené skrutky straníc a nový povrch okuliarov. Ďalej sme inovovali Rydon fitting: nový dizajn nastaviteľných koncoviek straníc a nosník Ergonose IX vyrobený z dvojitých polymérov prináša úplne novú úroveň pohodlia. Nový Rydon je plne kompatibilný s predchádzajúcou verziou náhradných skiel a dioptrickými riešeniami.

Rydon je taktiež ponúkaný vo verzii slim, kde je zachovaný všetok komfort, technológia a všestrannosť pre tento ikonický model pre ľudí s užšou tvárou. 

Je to už 15 rokov odkedy okuliare Rydon zmenili svet športových okuliarov. Prepracovaný a oceňovaný dizajnový kultový kúsok pre neprekonateľný výkon. Vymeniteľné sklá, nekonečné možnosti prevedení dioptrických riešení, nové koncovky straníc a plne nastaviteľný nosník. Rydon je bezkonkurečný model v oblasti pohodlia a jedinečných detailov. actors and astounding details.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

219,90
Skladom
kód:
SP546298-0001
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Priepustnosť svetla
16%
Váha
24
Šírka
66
Výška
40
Nosník
15
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Grafitovo-červená
Farba šošovky
Červená so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
Polar3FX
Veľkosť tváre
Úzka
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií