ELEVATE YOUR PERFORMANCE

Rudy Project Heritage

Atléti a športovci sú základom poslania a dedičstva Rudy Project. Naše produkty sú testované a používané tisíckami svetových športovcov a združení v rôznych športových oblastiach každý deň po celom svete. Rudy Project sa už viac ako 30 rokov venuje technológiám a technickým inováciám, aby ponúkol jedinečné riešenia rovnako pre vrcholových ako aj pre víkendových športovcov. #ElevateYourPerformance

ELEVATE YOUR PERFORMANCE

Dizajn a inovácie

Inovácie, výskum, technológie, bezpečnosť a štýl sú základnými koncepciami revolučného dizajnu našich výrobkov. Vďaka dynamickým a atraktívnym líniám je kolekcia Rudy Project jedinečná, štýlová a avantgardná, jasný výsledok neustálej inovácie a talianskej výroby je to, na čo kladieme najväčší dôraz. Náš výskumný a vývojový tím čerpá inšpiráciu od priamo od šampiónov, aby navrhol revolučné okuliare a prilby a každý rok obohatil našu kolekciu a vyhovel rôznym požiadavkám športovcov a športových nadšencov.

ELEVATE YOUR PERFORMANCE

Výskum a vývoj

Srdcom Rudy Project je technológia a pokroková veda. Od roku 1985 všetky produkty spoločnosti Rudy Project majstrovsky kombinujú najmodernejšiu technológiu a esteticky tvarovaný dizajn, taliansky štýl a pozornosť k detailom, aby sa vyrobili jedny z najlepších okuliarov na svete, špičkové systémy na dioptrické riešenia, prilby a športové vybavenie. Naši vývojári používajú najkvalitnejšie materiály a výrobné techniky na vytvorenie ľahkých, pohodlných a mimoriadne funkčných okuliarov.

Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií