ELEVATE YOUR PERFORMANCE

Dizajn a inovácie

18.05.2020

Inovácie, výskum, technológie, bezpečnosť a štýl sú základnými koncepciami revolučného dizajnu našich výrobkov. Vďaka dynamickým a atraktívnym líniám je kolekcia Rudy Project jedinečná, štýlová a avantgardná, jasný výsledok neustálej inovácie a talianskej výroby je to, na čo kladieme najväčší dôraz. Náš výskumný a vývojový tím čerpá inšpiráciu od priamo od šampiónov, aby navrhol revolučné okuliare a prilby a každý rok obohatil našu kolekciu a vyhovel rôznym požiadavkám športovcov a športových nadšencov.

Neutíchajúci výskum, perfekcionizmus a dôraz na detail spolu s vrodenou láskou k športu, dovoľujú značke Rudy Project podporiť športové výsledky svojich zákazníkov prostredníctvom technicky vyspelých športových doplnkov. Rudy Project reprezentujú legendy zo sveta cyklistiky, motošportu, triatlónu a príbuzných disciplín. Používajú slnečné okuliare a prilby tejto značky nielen v priebehu tréningov, ale aj počas vrcholových závodov. Rudy Project stavia z materiálov, ktorí mu dodávajú jeho klienti v podobe svojich názorov a tipov. Výsledkom je moderný vzhľad, aerodynamika a technická vyspelosť. Spočiatku ponúkal výrobca iba produkty pre závodníkov, avšak v súvislosti s túžbou amatérov po vysokej kvalite a po dokonalom a aerodynamickom vzhľade rozšírila firma pole svojho predaja. V dnešnej dobe Rudy Project ponúka produkty a podporuje tisíce profesionálnych športovcov a športových nadšencov. Rudy Project je uznávaným a nepochybným lídrom vo sfére výroby okuliarov, ktoré sú vytvárané s podporou tých najnovších technológií z oblasti optiky. Sú testované na kvalitu prevedenia a vďaka tomu spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Birds Birds Birds
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií