ELEVATE YOUR PERFORMANCE

Rudy Project - voľba šampiónov

18.05.2020

Atléti a športovci sú základom poslania a dedičstva Rudy Project. Naše produkty sú testované a používané tisíckami svetových športovcov a združení v rôznych športových oblastiach každý deň po celom svete. Rudy Project sa už viac ako 30 rokov venuje technológiám a technickým inováciám, aby ponúkol jedinečné riešenia rovnako pre vrcholových ako aj pre víkendových športovcov. #ElevateYourPerformance

Spoločnosť Rudy Project je talianskym výrobcom slnečných a iných špecializovaných okuliarov a prilieb. Firma bola založená v severotalianskom Treviso v roku 1985 a počas krátkej doby sa predrala na čelné pozície na európskom trhu športových potrieb a špecializovaných okuliarov. Základný kameň tohto úspechu leží v dokonalej kvalite ponúkaného tovaru, neustálom hľadání nových materiálov a technologických postupov a v jeho revolučnom dizajne. Spočiatku bola firma vedená vpred svojim zakladateľom Rudym Barbazzom, teraz  je v rukách jeho synov Christiana a Simoneho. V súčasnej dobe značka distribuuje svoje produkty do viac ako 60 štátov po celom svete. Okuliare a prilby talianskej značky sú považované za nezameniteľné produkty spojujúce v sebe zmysel pre estetickosť, pohodlné nosenie a skutočnú ochranu, ktorá je rovnako dôležitá pre všetkých športovcov na celom svete.

Birds Birds Birds
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií