Rydon Slim

RYDON SLIM Blue Navy Matte / Multilaser Blue

RYDON SLIM Blue Navy Matte / Multilaser Blue

Nadčasová ikona reprezentujúca kombináciu výkonu, komfortu a štýlu. Obohatili sme Rydon s inovatívnymi detailami: nové kovové logo, vynovené skrutky straníc a nový povrch okuliarov. Ďalej sme inovovali Rydon fitting: nový dizajn nastaviteľných koncoviek straníc a nosník Ergonose IX vyrobený z dvojitých polymérov prináša úplne novú úroveň pohodlia. Nový Rydon je plne kompatibilný s predchádzajúcou verziou náhradných skiel a dioptrickými riešeniami.

Rydon je taktiež ponúkaný vo verzii slim, kde je zachovaný všetok komfort, technológia a všestrannosť pre tento ikonický model pre ľudí s užšou tvárou. 

Je to už 15 rokov odkedy okuliare Rydon zmenili svet športových okuliarov. Prepracovaný a oceňovaný dizajnový kultový kúsok pre neprekonateľný výkon. Vymeniteľné sklá, nekonečné možnosti prevedení dioptrických riešení, nové koncovky straníc a plne nastaviteľný nosník. Rydon je bezkonkurečný model v oblasti pohodlia a jedinečných detailov. actors and astounding details.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

159,90
Momentálne vypredané
kód:
SP543947-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Priepustnosť svetla
19,2%
Váha
24
Šírka
66
Výška
40
Nosník
15
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Modrá
Farba šošovky
Modrá so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
RP Optics
Veľkosť tváre
Úzka
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií