Rydon Slim Golf

RYDON SLIM Light Grey Matte / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

RYDON SLIM Light Grey Matte / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

Absolútnou novinkou Rudy Project sú špičkové fotochromatické sklá ImpactX 2 Laser Purple HDR. Rudy Project obohatil ponuku o tieto špičkové a dizajnovo nádherné okuliarové sklá špeciálne pre zvýšenie výkonu športovcov. Overená technológia v optike ImpactX Photochromic obohatená o novú atraktívnu fialovú farbu so zrkadlovou úpravou: priepustnosť svetla od 48% do 8% podľa aktuálnych svetelných podmienok zaručuje dokonalý vizuálny komfort počas celého dňa a za každého počasia. Navyše sú šošovky vybavené technológiou HDR čo zaručuje vysoký kontrast a lepšie vnímanie hĺbky pre správne určenie vzdialenosti pri meniacich sa podmienkach. Samozrejmosťou je ochrana zraku pred UVA A UVB žiarením. 

Nadčasová ikona reprezentujúca kombináciu výkonu, komfortu a štýlu. Obohatili sme Rydon s inovatívnymi detailami: nové kovové logo, vynovené skrutky straníc a nový povrch okuliarov. Ďalej sme inovovali Rydon fitting: nový dizajn nastaviteľných koncoviek straníc a nosník Ergonose IX vyrobený z dvojitých polymérov prináša úplne novú úroveň pohodlia. Nový Rydon je plne kompatibilný s predchádzajúcou verziou náhradných skiel a dioptrickými riešeniami. Rydon je taktiež ponúkaný vo verzii slim, kde je zachovaný všetok komfort, technológia a všestrannosť pre tento ikonický model pre ľudí s užšou tvárou. 

Je to už 15 rokov odkedy okuliare Rydon zmenili svet športových okuliarov. Prepracovaný a oceňovaný dizajnový kultový kúsok pre neprekonateľný výkon. Vymeniteľné sklá, nekonečné možnosti prevedení dioptrických riešení, nové koncovky straníc a plne nastaviteľný nosník. Rydon je bezkonkurečný model v oblasti pohodlia a jedinečných detailov.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

205,00
Skladom
kód:
SP547597-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
8% - 48%
Váha
24
Šírka
66
Výška
40
Nosník
15
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Svetlo-šedá matná
Farba šošovky
Fialová so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Úzka
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií