Rydon Slim Golf

RYDON SLIM Golf Black Matte / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

RYDON SLIM Golf Black Matte / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

Absolútnou novinkou Rudy Project sú špičkové fotochromatické sklá Golf ImpactX 2 Laser Purple HDR. Rudy Project obohatil ponuku o tieto špičkové a dizajnovo nádherné okuliarové sklá špeciálne pre zvýšenie výkonu najmä golfových hráčov. Overená technológia v optike ImpactX Photochromic obohatená o novú atraktívnu fialovú farbu so zrkadlovou úpravou: priepustnosť svetla od 48% do 8% podľa aktuálnych svetelných podmienok zaručuje dokonalý vizuálny komfort počas celého dňa a za každého počasia. Navyše sú šošovky vybavené technológiou HDR čo zaručuje vysoký kontrast a lepšie vnímanie hĺbky pre správne určenie vzdialenosti pri meniacich sa podmienkach. Samozrejmosťou je ochrana zraku pred UVA A UVB žiarením. 

Nadčasová ikona reprezentujúca kombináciu výkonu, komfortu a štýlu. Obohatili sme Rydon s inovatívnymi detailami: nové kovové logo, vynovené skrutky straníc a nový povrch okuliarov. Ďalej sme inovovali Rydon fitting: nový dizajn nastaviteľných koncoviek straníc a nosník Ergonose IX vyrobený z dvojitých polymérov prináša úplne novú úroveň pohodlia. Nový Rydon je plne kompatibilný s predchádzajúcou verziou náhradných skiel a dioptrickými riešeniami. Rydon je taktiež ponúkaný vo verzii slim, kde je zachovaný všetok komfort, technológia a všestrannosť pre tento ikonický model pre ľudí s užšou tvárou. 

Je to už 15 rokov odkedy okuliare Rydon zmenili svet športových okuliarov. Prepracovaný a oceňovaný dizajnový kultový kúsok pre neprekonateľný výkon. Vymeniteľné sklá, nekonečné možnosti prevedení dioptrických riešení, nové koncovky straníc a plne nastaviteľný nosník. Rydon je bezkonkurečný model v oblasti pohodlia a jedinečných detailov.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

199,90
Skladom
kód:
SP547506G0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
8% - 48%
Váha
25
Šírka
71
Výška
41
Nosník
12
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Čierna
Farba šošovky
Fialová so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Golf
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Úzka
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií