Venger Cross

VENGER CROSS Titanium - Yellow Fluo (Matte)

VENGER CROSS Titanium - Yellow Fluo (Matte)

Ľahká a dynamická konštrukcia, voľba z troch veľkostí a dokonalá ventilácia,vďaka prítomnosti 22 ventilačných otvorov. Celkom nový model VENGER od Rudy Project je ideálnou prilbou pre bezpečnú a komfortnú jazdu na spevnených cestách i v teréne. Je vybavená regulačným systémom RSR 10 pre jednoduché dopasovanie podľa potrieb nositeľa a konštrukciou Airframe Band, ktorá urýchľuje odparovanie potu z hlavy a čela. Prilbe nechýba vnútorná sieťková výsteľka a reflexné prvky. Zárukou bezpečnosti je trojitá konštrukcia In-Mold „X-Kross”.

Nová prilba Venger je k dispozícii aj vo verzii Venger Cross. Okrem všetkých vyššie popísaných funkcií obsahuje navyše odnímateľný štít, ktorý ponúka ochranu zraku pred oslnením.

Ľahká a dynamická konštrukcia, voľba z troch veľkostí a dokonalá ventilácia,vďaka prítomnosti 22 ventilačných otvorov. Celkom nový model VENGER od Rudy Project je ideálnou prilbou pre bezpečnú a komfortnú jazdu na spevnených cestách i v teréne. Je vybavená regulačným systémom RSR 10 pre jednoduché dopasovanie podľa potrieb nositeľa a konštrukciou Airframe Band, ktorá urýchľuje odparovanie potu z hlavy a čela. Prilbe nechýba vnútorná sieťková výsteľka a reflexné prvky. Zárukou bezpečnosti je trojitá konštrukcia In-Mold „X-Kross”. Nová prilba Venger je k dispozícii aj vo verzii Venger Cross. Okrem všetkých vyššie popísaných funkcií obsahuje navyše odnímateľný štít, ktorý ponúka ochranu zraku pred oslnením.

Balenie obsahuje: Štít, mäkké polstrovanie, sieťku proti hmyzu

S
M
L
149,90
Skladom u dodávateľa
kód:
HL660010
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Certifikáty
Certifications CE / EN 1078, CPSC12.03, AS/NZS 2063
Farba
Titánovo - žltá(fluo) (matná)
Pohlavie
Unisex
Váha
S - M: 240 gramov; L: 280 gramov
Veľkosť
S (51 - 55 cm); M (55 - 59 cm); L (59 - 62 cm)
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií