Strym

STRYM Yellow Fluo (Shiny)

STRYM Yellow Fluo (Shiny)

Prilba Rudy Project STRYM, jedna z najhorúcejších noviniek značky. Určená pre cyklistov, ktorí si zakladajú na bezpečí, pohodlí a praktickom dizajne. Model STRYM je vybavený 16 vetracími otvormi, zaručujúci dokonalú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje potenie hlavy. Vrchná škrupina prilby je stvorená v zhode s najmodernejšími technologickými poznatkami: je tvrdá, ľahká a má dokonale aerodynamický tvar. Nechceným pohybom prilby na hlave zabraňuje systém RSR10 Retention. Prilba je v zadnej časti vybavená gumovou reguláciou rozmeru a spredu prackou, vďaka ktorej je možné ju prispôsobiť tvaru tváre. Zabudovaná sieťka chráni pred vletením hmyzu do vnútra prilby.

Prilba Rudy Project STRYM, jedna z najhorúcejších noviniek značky. Určená pre cyklistov, ktorí si zakladajú na bezpečí, pohodlí a praktickom dizajne. Model STRYM je vybavený 16 vetracími otvormi, zaručujúci dokonalú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje poteniu hlavy. Vrchná škrupina prilby je stvorená v zhode s najmodernejšími technologickými poznatkami: je tvrdá, ľahká a má dokonale aerodynamický tvar. Nechceným pohybom prilby na hlave zabraňuje systém RSR10 Retention. Prilba je v zadnej časti vybavená gumovou reguláciou rozmeru a spredu prackou, vďaka ktorej je možné ju prispôsobiť tvaru tváre. Zabudovaná sieťka chráni pred vletením hmyzu do vnútra prilby.

Balenie obsahuje: Sieťku proti hmyzu

S - M
L
99,90
Momentálne vypredané
kód:
HL640031
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Certifikáty
Certifications CE / EN 1078, CPSC12.03
Farba
Žlto (fluo) - čierna
Pohlavie
Unisex
Váha
S - M: 250 gramov; L: 270 gramov
Veľkosť
S- M (55 - 58 cm); L (59 - 61 cm)
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií