Protera +

PROTERA + Merlot (Matte)

PROTERA + Merlot (Matte)

Prilba Protera + je evolúciou pôvodnej prilby Protera, prvej prilby Rudy Project navrhnutej špeciálne pre horskú cyklistiku. Protera + disponuje ďalšou funkciou, ktorá zvyšuje bezpečnosť a pohodlie cyklistov na vyššiu úroveň. Je to horská prilba s kompaktnou geometriou navrhnutá pre tých, ktorí požadujú najvyššiu úroveň ochrany. Protera + poskytuje dokonalú rovnováhu medzi úsporou hmotnosti, komfortom, štýlom a odvetraním pre technické aj mierne jazdenie. Vďaka trojitej konštrukcii In-Mold sa Protera + môže pochváliť oblou vnútornou škrupinou, ktorá zaisťuje ešte väčšiu ochranu temena v zadnej časti hlavy s nízkym profilom, čo zaručuje jej atraktivitu na prvý pohľad.

Prilba Protera + je úplne kompatibilná s okuliarmi vďaka úchytu na zadnej strane prilby. Široký, stupňovitý štít ponúka vynikajúcu ochranu pred slnkom a dá sa ľahko odnímať pomocou bočných rýchloskrutiek. Protera + je dodávaný so sieťovou vložkou Bugstop, ale je možné ju vymeniť za tradičné polstrovanie (v balení) podľa osobných preferencií. Upínací systém RSR 10 zaisťuje horizontálne a vertikálne nastavenie prilby na hlavu.

Jednou z najinovatívnejších funkcií Protery + je systém Strap Quick-Change. Poskytuje jednoduchý a ľahko použiteľný spôsob odnímania popruhov na čistenie po jazde, výmeny popruhov pri obnosení alebo  pri zamieňaní za vlastné farebné kombinácie.

Model prilby Rudy Project PROTERA+ zaisťuje zvýšenú ochranu spodnej časti hlavy, individuálne dopasovánie k obvodu hlavy, možnosť rýchlej výmeny popruhov a dve ďalšie neoceniteľné funkcie, ktoré napomáhajú komfortnej jazde v teréne i v horách. Jedná se o nový široký štít s možnosťou úpravy, navyšujúcí úroveň ochrany hlavy pred pádmi, vetvami a nepríjemným oslnením. Druhou funkciou je praktický držiak na okuliare v zadnej časti prilby.

Balenie obsahuje: 1 štít, mäkké polstrovanie, sieťku proti hmyzu, držiak popruhu na okuliare

S - M
L
159,90
Skladom
kód:
HL800031
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Certifikáty
Certifications CE / EN 1078, CPSC12.03
Farba
Bordová (matná)
Pohlavie
Unisex
Váha
S - M: 360 gramov; L: 370 gramov
Veľkosť
S- M (55 - 58 cm); L (59 - 61 cm)
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií