Tralyx+ Slim

TRALYX+ SLIM White Gloss / Multilaser Gold

TRALYX+ SLIM White Gloss / Multilaser Gold

Okuliare Rudy Project TRALYX+ Slim sú spojením ľahkosti, komfortu a štýlu v jednom. Model Vám umožní neobmedzený uhoľ pohľadu. Bol vybavený inovátorským systémom PowerFlow, čo v praxi znamená, že okuliare sú po celom povrchu rámu vybavené ventiláciou, ktorá zaisťuje výmenu vzduchu a garantuje maximálnu aerodynamiku bez obmedzenia výhľadu. Rám je vyrobený z trvanlivého, ľahkého a elastického grilamidu. Sedielka a koncovky s možnosťou úpravy, vďaka ktorým sadnú na Vašu tvář dokonale. Systém rýchlej a jednoduchej výmeny šošoviek dovoľuje ich meniť v súlade s tým, aké práve panujú atmosférické podmienky. Systém Safety Project (okuliare zbavené ostrejších hrán a rohov) chrániace pred nebezpečnými dôsledkami pádov.

 

Tralyx+ Slim je výnimočný svojím vzhľadom a výkonom. Mimoriadne ľahký štýl a fenomenálny komfort spojený s priezračným širokým periférnym zorným poľom a bezkonkurenčnými riešeniami odvádzania tepla vďaka inovatívnemu systému PowerFlow: precízne nainštalované vetracie otvory do rámu pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a zároveň maximálnu aerodynamickú účinnosť bez narušeného videnia. S Tralyx+ Slim Rudy Project robí presvedčivý krok vpred do budúcnosti, a tak do priemyslu športovej optiky vnáša viac ako 30 rokov technických inovácií.

Tralyx+ Slim predstavuje debut úplne nového systému „Adjustable Tips“: navrhnutého tak, aby zabezpečil presvedčivú dominanciu komfortu: vďaka vnútornému ohybnému oceľovému jadru sa koncovka dá veľmi ľahko nastaviť tak, aby vám okuliare sadli ako uliate. V kombinácii s našou najnovšou generáciou plne nastaviteľného dizajnu nosníkov Ergonose IX, prináša Tralyx+ Slim výrazný pokrok v technológii komfortu, a robí ju bezkonkurenčnou v oblasti výroby výkonnej športovej optiky.

Tralyx+ Slim môže byť vybavený systémom ImpactX2: fotochromatické a nerozbitné šošovky vyvinuté výlučne pre Rudy Project. Vďaka ich molekulárnym polotuhým vlastnostiam minimalizujú šošovky ImpactX2 zranenia pri páde. Pri fotochromatickej technológii poskytujú jedinečnú prispôsobivosť zmenám počasia, pri ktorej dosahuje číra šošovka vlastnú farbu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Nový tvar rámu. Rovnako cool. Tralyx+ Slim umožňuje profesionálnym, ale aj víkendovým športovcom s užšími tvárami profitovať z vynikajúceho pohodlia našich jedinečných okuliarov Tralyx+ Slim. Tralyx+ Slim je navrhnutý tak, aby čo najviac vyhovoval ženám, úzkym tváram alebo mladším športovcom. Tralyx+ Slim je zdokonalením predchádzajúceho modelu Tralyx Slim, ktorý je vybavený hlbším tvarom okuliarového skla aby dokonale kopírovalo a chránilo Vaše oči a tvár. Nové prepracované koncovky sú teraz plne nastaviteľné, aby sa okuliare dali ešte viac prispôsobiť a zvýšil sa komfort nosenia ako aj stabilita na tvári.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

179,90
Skladom
kód:
SP785769-0001
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Priepustnosť svetla
14%
Váha
29
Šírka
128
Výška
45
Nosník
18
Dĺžka stranice
136
Farba rámu
Biela lesklá
Farba šošovky
Zlatá zrkadlová
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
RP Optics
Veľkosť tváre
Úzka
Zakrivenie šošovky (Báza)
7
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií