Tralyx+

TRALYX+ Crystal Ash / ImpactX Photochromic 2 Laser Brown

TRALYX+ Crystal Ash / ImpactX Photochromic 2 Laser Brown

Okuliare Rudy Project TRALYX+ sú spojením ľahkosti, komfortu a štýlu v jednom. Model Vám umožní neobmedzený uhoľ pohľadu. Bol vybavený novátorským systémom PowerFlow, čo v praxi znamená, že okuliare sú po celom povrchu rámu vybavené ventiláciou, ktorá zaisťuje výmenu vzduchu a garantuje maximálnu aerodynamiku bez obmedzenia výhľadu. Rámy sú vyrobené z trvanlivého, ľahkého a elastického grilamidu. Sedielka a nové koncovky s možnosťou úpravy, vďaka ktorým sadnú na Vašu tvár dokonale. Systém rýchlej a jednoduchej výmeny šošoviek dovoľuje ich meniť v súlade s tým, aké práve panujú atmosférické podmienky. Systém Safety Project (okuliare zbavené ostrejších hrán a rohov) chrániace pred nebezpečnými dôsledkami pádov.

 

Tralyx+ je výnimočný svojím vzhľadom a výkonom. Mimoriadne ľahký štýl a fenomenálny komfort spojený s priezračným širokým periférnym zorným poľom a bezkonkurenčnými riešeniami odvádzania tepla vďaka inovatívnemu systému PowerFlow: precízne nainštalované vetracie otvory do rámu pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a zároveň maximálnu aerodynamickú účinnosť bez narušeného videnia. S Tralyxom+, Rudy Project robí presvedčivý krok vpred do budúcnosti, a tak do priemyslu športovej optiky vnáša viac ako 30 rokov technických inovácií.

Tralyx+ predstavuje debut úplne nového systému „Adjustable Tips“: navrhnutého tak, aby zabezpečil presvedčivú dominanciu komfortu: vďaka vnútornému ohybnému oceľovému jadru sa koncovka dá veľmi ľahko nastaviť tak, aby vám okuliare sadli ako uliate. V kombinácii s našou najnovšou generáciou plne nastaviteľného dizajnu nosníkov Ergonose IX, prináša Tralyx+ výrazný pokrok v technológii komfortu, a robí ju bezkonkurenčnou v oblasti výroby výkonnej športovej optiky.

Tralyx+ môže byť vybavený systémom ImpactX2: fotochromatické a nerozbitné šošovky vyvinuté výlučne pre Rudy Project. Vďaka ich molekulárnym polotuhým vlastnostiam minimalizujú šošovky ImpactX2 zranenia pri páde. Pri fotochromatickej technológii poskytujú jedinečnú prispôsobivosť zmenám počasia, pri ktorej dosahuje číra šošovka vlastnú farbu v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Doslova vyrezaný vetrom, Tralyx ™, predefinoval vrchol technológie cyklistických okuliarov, vďaka úplne novej dávky geometrie, jedinečnému, dynamickému a dizajnovému prevedeniu. Tralyx+ je zdokonalením predchádzajúceho modelu Tralyx, ktorý je vybavený hlbším tvarom okuliarového skla aby dokonale kopírovalo a chránilo Vaše oči a tvár. Nové prepracované koncovky sú teraz plne nastaviteľné, aby sa okuliare dali ešte viac prispôsobiť a zvýšil sa komfort nosenia ako aj stabilita na tvári.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

239,90
Momentálne vypredané
kód:
SP767757-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
17% - 73%
Váha
30
Šírka
134
Výška
50
Nosník
18
Dĺžka stranice
136
Farba rámu
Šedá priehľadná
Farba šošovky
Hnedá so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
7

Podobné produkty

Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií