Rydon Running

RYDON Running Matte Black / Multilaser Orange

RYDON Running Matte Black / Multilaser Orange

Rydon je legendárny multifunkčný športový model Rudy Project, dostupný v mnoho variantoch pre ochranu pred slnkom alebo korekciu zraku. Vďaka zjednoteniu dokonale vyspelej technológie s vedou o materiáloch, kombinuje Rydon ergonomické funkcie s pokročilými materiálmi a vytvára tak mimoriadne ľahký, všestranný a dynamický produkt.

Stranice týchto športových slnečných okuliarov sú vyrobené z materiálu Kynetium - revolučnej zliatiny hliníka, kombinujúca magnézium, kremík a titán a vytvára tak slnečné okuliare, ktoré sú neuveriteľne ľahké (horčík), trvanlivé (titán) a flexibilné (kremík). Stranice a ergonomický nosník Ergo IV sú nastaviteľné tak, aby boli stabilné a pohodlné pre vašu tvár v každej situácii. Rámy z materiálu Grilamid® navyše robia model Rydon flexibilnými, bezpečnými a trvanlivými. Systém Safety Project integrovaný v slnečných okuliaroch zabezpečuje, že na koncovkách straníc nie sú žiadne ostré rohy, pre vyvarovanie sa vážnym zraneniam tváre v prípade nárazov a pádov. Navyše, inovatívny systém Quick Change pre rýchlu výmenu šošoviek, umožňuje na Rydon rýchlo napojiť šošovky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým podmienkam svetla pre výnimočný vizuálny výkon. Rydon môže byť vybavený trvalo zafarbenými šošovkami RP Optics, ktoré poskytujú dokonalú viditeľnosť pre akékoľvek poveternostné podmienky alebo výnimočne nerozbitné a fotochromatické šošovky ImpactX2, ktoré menia farbu podľa rôznych svetelných podmienok.

Na Rydon možno pridať najpokrokovejšie optické príslušenstvo od spoločnosti Rudy Project, určené pre tých, ktorí potrebujú korekciu zraku, od optických dokov, optických vložiek alebo priamych klipov až po korekčné šošovky typu Hi Index +1,6, revolučné jednoohniskové šošovky alebo progresívne fotochromatické šošovky ImpactRX.

Rydon je víťaznou voľbou najlepších svetových športovcov, ktorí chcú športovú technológiu okuliarov, ktorá je mimoriadne spoľahlivá, bezpečná a účinná vo všetkých situáciách.

RYDON RUNNING sú novým evolučným stupňom klasického, osvedčeného a žiadaného modelu okuliarov Rudy Project. Boli navrhnuté špeciálne pre bežcov. RYDON RUNNING v sebe spája všetky technické vlastnosti svojho predka RYDON (nízká hmotnosť, odolnosť, vysoký stupeň personalizácie produktu a štýlový vzhľad). Novo premyslené sklá okuliarov rozširujú pole videnia a lepšie chránia oči. Okrem toho sú bežecké okuliare vybavené taktiež hornými a dolnými ventilačními otvormi, aby sa riziko zahmlenia šošoviek znížilo na minimum.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

159,90
Skladom
kód:
SP534006-0R00
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Priepustnosť svetla
18,1%
Váha
24
Šírka
71
Výška
41
Nosník
17
Dĺžka stranice
138
Farba rámu
Šedo-sivá
Farba šošovky
Oranžová so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Beh
Typ šošovky
RP Optics
Veľkosť tváre
Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem