Propulse

PROPULSE Matte Black / Smoke Black

PROPULSE Matte Black / Smoke Black

Rudy Project PROPULSE sú ideálnym modelom bežeckých okuliarov, čo je dané ich špeciálne navrhnutou konštrukciou. So svojou ultraľahkou konštrukciou a oválnou geometriou sadnú dokonale na Vašu tvár, nebudú tlačiť, ani sa šmýkať. Výsledkom navrhovania modelu PROPULSE je produkt s vysokým komfortom nosenia, pevne usadený na svojom mieste, vybavený pevne integrovanými koncovkami Hi-Grip a masívnymi vetracími otvormi ako na prednej časti rámu, tak na sklách a koncovkách. Riziko zahmlievania okuliarov je znížené na minimum. Široké sklá okuliarov sa podieľajú na menšom riziku slzenia očí, lepšej mechanickej ochrane, ale aj na širokouhlom zornom poli videnia.

 

Špičkové okuliarové šošovky Propulse ImpactX 2 Photochromic zabezpečujú perfektný vizuálny výkon v akýchkoľvek svetelných podmienkach a prostredí. Fotochromatické šošovky sa menia podľa intenzity svetla takmer okamžite, čo zaručuje stály komfort pri behu po chodníkoch, prípadne v lese. Okuliare PROPULSE Vám tak umožňujú sústrediť sa na cestu pred Vami bez rozptyľovania.

Model PROPULSE je k dispozícii aj s vo verzii skiel RP Optics Multilaser, ktoré zaisťujú bezkonkurenčnú ochranu zraku a ostrý kontrast. Konečným výsledkom sú extrémne ľahké a pohodlné bežecké okuliare, ktoré sú kompatibilné aj s mnohými dioptrickými riešeniami Rudy Project ImpactRX.

Rudy Project PROPULSE sú ideálnym modelom bežeckých okuliarov, čo je dané ich špeciálne navrhnutou konštrukciou. So svojou ultraľahkou konštrukciou a oválnou geometriou sadnú dokonale na Vašu tvár, nebudú tlačiť, ani sa šmýkať.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

99,90
Skladom u dodávateľa
kód:
SP621006-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
2
Priepustnosť svetla
22,3%
Váha
26
Šírka
75
Výška
48
Nosník
11
Dĺžka stranice
126
Farba rámu
Čierna
Farba šošovky
Šedá
Pohlavie
Unisex
Šport
Beh
Typ šošovky
RP Optics
Veľkosť tváre
Stredná / Veľká
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií