Magnus

MAGNUS Light Teal Matte / Multilaser Gold

MAGNUS Light Teal Matte / Multilaser Gold

Nadčasový ikonický dizajn Rudy Project, širšie prevedenie rámu a viaceré možnosti osadenia dioptrických riešení: MAGNUS je nový model navrhnutý tak, aby poskytoval najlepší štandard výkonu pre športovcov s veľkými tvárami a predstavuje prelomový pokrok v programe Rudy Project "RIDE TO ZERO".

Rám MAGNUS je vyrobený s použitím Rilsan Clear®, vysokovýkonného udržateľného polyméru na biologickej báze 100% obnoviteľného pôvodu, vyvinutý spoločnosťou Arkema, aby zaistil maximálnu trvanlivosť, ľahkosť, flexibilitu a odolnosť proti nárazom.

Rilsan Clear® sa vyrába z oleja z ricínových bôbov pestovaných v oblasti Gudžarát v Indii. Bôby sa drvia a vyrába z nich olej. Ten sa ďalej rafinuje počas niekoľkých krokov, aby sa vyrobila primárna surovina na biologickej báze v polyméri.

Kľúčovými vlastnosťami Rilsan Clear® sú ľahkosť, odolnosť voči chemikáliám a únave, pružnosť a ľahká spracovateľnosť, vďaka ktorým je tento materiál mimoriadne odolný a dokonale vhodný na športové využitie.

Rám Rilsan Clear® predstavuje míľnik pre cestu Rudy Project k trvalej udržateľnosti. Tento materiál neobsahuje BPA (bisfenol A) a má najvyšší  obsah bio zložky na trhu.

Rám MAGNUS je vyrobený z pokrokových materiálov, ako je rám Rilsan Clear® a ultraľahké hliníkové bočnice. V kombinácii s najmodernejšími vymeniteľnými šošovkami Rudy Project a riešeniami pre korekciu zraku zaisťujú maximálnu čistotu a ochranu očí a vynikajúci komfort. MAGNUS je k dispozícii s fotochromatickými šošovkami ImpactX 2, polarizačnými šošovkami Polar3FX HDR a šošovkami RP Optics, ktoré vždy poskytnú tú najlepšiu možnosť.

Vertikálne ventilačné prieduchy PowerFlow umiestnené na ráme sú navrhnuté tak, aby posilnili vnútornú ventiláciu a minimalizovali riziko zahmlievania, zatiaľ čo nastaviteľný nosník a bočnice vždy poskytujú mimoriadne možnosti prispôsobenia.

MAGNUS podporuje širokú škálu riešení pre korekciu zraku, vrátane úplne novej platformy Optical Dock 2, vďaka čomu je tento model mimoriadne všestranný a vhodný pre všetky športové disciplíny.

RUDY PROJECT MAGNUS je nový model navrhnutý tak, aby poskytoval najvyšší štandard výkonu pre športovcov s väčšou tvárou a predstavuje prielomový pokrok v programe „RIDE TO ZERO“ Rudy Project. Rám modelu MAGNUS je vyrobený z Rilsan® materiálu, vysoko výkonného, ​​odolného a prírodného polyamidu vyvinutého spoločnosťou Arkema pre maximálnu trvanlivosť, ľahkosť, pružnosť a odolnosť proti nárazom.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

189,90
Skladom
kód:
SP755764-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Váha
29
Šírka
75
Výška
46
Nosník
11
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Modrá matná
Farba šošovky
Zlatá so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
RP Optics
Veľkosť tváre
Širšia, stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií