Keyblade

KEYBLADE Blue Navy Matte / Polar 3FX HDR Multilaser Blue

KEYBLADE Blue Navy Matte / Polar 3FX HDR Multilaser Blue

Rudy Project KEYBLADE navyšuje úroveň komfortu športových okuliarov, a to vďaka spojeniu unikátneho systému Vent Controller a Vertical Power Flow. Prvý z nich zodpovedá za okamžitú úroveň výmeny vzduchu medzi vonkajším a vnútorným prostredím, v druhom prípade ide o vylepšený systém ventilácie s drobnými vývodmi, dokonale zintegrovanými s horným okrajom okuliarov. Koncovky straničiek a sedielka okuliarov sú individuálne upraviteľné. Zúžená konštrukcia modelu KEYBLADE umožňuje ideálne dosadnutie na štíhlejšie tváre, predovšetkým u žien. Nebráni ani širokým možnostiam použitia dioptrických pomôcok.

Novinka od spoločnosti Rudy Project - model KEYBLADE je spojením najpokrokovejších technológií v športovej optike. Model sa vyznačuje unikátnym systémom odvetrania, čo zabraňuje nepríjemnému zahmlievaniu. Široké portfólio farieb, prevedení skiel od trvalo sfarbených, cez polarizačné s HDR filtrom až po nezlomiteľné, stmavujúce sa podľa aktuálnych svetelných podmienok robí tento model k predurčenému bestselleru.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

219,90
Skladom
kód:
SP506547-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3
Priepustnosť svetla
18%
Váha
32
Šírka
70
Výška
41
Nosník
14
Dĺžka stranice
130
Farba rámu
Modrá
Farba šošovky
Modrá so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Beh
Typ šošovky
Polar3FX
Veľkosť tváre
Úzka / Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem