Defender

DEFENDER Black Matte / Bumpers Red Fluo / ImpactX Photochromic 2 Red

DEFENDER Black Matte / Bumpers Red Fluo / ImpactX Photochromic 2 Red

Široký štít Defender je navrhnutý tak, aby poskytoval neprekonateľné rozlíšenie horizontu a periférne zorné pole, pričom poskytuje lepšiu ochranu očí a tváre pred vetrom a atmosférickými vplyvmi. Defender je vybavený ventilačným systémom Power Flow: vetracie otvory umiestnené na šošovkách, ráme a straniciach zvyšujúce cirkuláciu vzduchu, čím sa predchádza riziku zahmlievania počas používania. Ochranné a gumené kryty umiestnené na spodku šošoviek, chránia vašu tvár pred nárazmi a sú k dispozícii v rôznych farbách, čo dotvára bezpečnosť a prispôsobiteľný vzhľad. Nastaviteľné koncovky straníc ako aj nosník zaisťujú stabilné a pohodlné nosenie bez bolesti v celej oblasti tváre nositeľov.

Defender používa najmodernejšiu nerozbitnú fotochromatickú optiku ImpactX vyvinutou exkluzívne pre Rudy Project ako aj farebné šošovky RP Optics na zabezpečenie maximálnej ochrany očí, rovnako tak čelia akýmkoľvek svetelným podmienkam.

Model Defender je dostupný aj v exkluzívnej verzii Graphene s rámom vyrobeným z najrevolučnejšieho materiálu na svete. Ľahší ako uhlík, ale pevnejší ako diamant, sa Graphene môže pochváliť jedinečnými multifunkčnými molekulárnymi vlastnosťami: vysokou odolnosťou, prevenciou proti poškriabaniu, výnimočnou odolnosťou pri dosahovaní vynikajúcej pololeštenej hlboko šedej povrchovej úpravy, ktorá sa prirodzene získa počas vstrekovania plastov.

DEFENDER Inšpirovaný kultovým dedičstvom Rudy Project z viac ako tridsaťročnej histórie a skúseností značky Rudy Project. DEFENDER je spojením vrodenej súťaživosti s tou najpokrokovejšou technológiou športovej optiky, a tak prináša bezkonkurenčné pohodlie pre profesionálnych, ale aj víkendových športovcov. Extra pohodlný a nastaviteľný nosník, koncovky straníc, jasné rozlíšenie hĺbky terénu, odstrániteľné ochranné spodné lišty (bumpers) a systém ventilácie "Power Flow" vytvárajú okuliare Defender extrémne pohodlnými a bezpečnými. To všetko v kombinácii s jedinečným dizajnom Rudy Project robí Defender vynikajúcim nováčikom na scéne športových okuliarov.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

229,90
Skladom
kód:
SP527406-0001
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
17% - 76%
Váha
28
Šírka
141
Výška
44
Nosník
18
Dĺžka stranice
118
Farba rámu
Červeno-čierna
Farba šošovky
Červená
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Triatlon, MTB
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Stredná / Veľká
Zakrivenie šošovky (Báza)
7
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií