Rydon Golf

RYDON Golf Matte Black / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

RYDON Golf Matte Black / ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

Absolútnou novinkou Rudy Project sú špičkové fotochromatické sklá Golf ImpactX 2 Laser Purple HDR. Rudy Project obohatil ponuku o tieto špičkové a dizajnovo nádherné okuliarové sklá špeciálne pre zvýšenie výkonu najmä golfových hráčov. Overená technológia v optike ImpactX Photochromic obohatená o novú atraktívnu fialovú farbu so zrkadlovou úpravou: priepustnosť svetla od 48% do 8% podľa aktuálnych svetelných podmienok zaručuje dokonalý vizuálny komfort počas celého dňa a za každého počasia. Navyše sú šošovky vybavené technológiou HDR čo zaručuje vysoký kontrast a lepšie vnímanie hĺbky pre správne určenie vzdialenosti pri meniacich sa podmienkach. Samozrejmosťou je ochrana zraku pred UVA A UVB žiarením. 

Rydon je legendárny multifunkčný športový model Rudy Project, dostupný v mnoho variantoch pre ochranu pred slnkom alebo korekciu zraku. Vďaka zjednoteniu dokonale vyspelej technológie s vedou o materiáloch, kombinuje Rydon ergonomické funkcie s pokročilými materiálmi a vytvára tak mimoriadne ľahký, všestranný a dynamický produkt.

Stranice týchto športových slnečných okuliarov sú vyrobené z materiálu Kynetium - revolučnej zliatiny hliníka, kombinujúca magnézium, kremík a titán a vytvára tak slnečné okuliare, ktoré sú neuveriteľne ľahké (horčík), trvanlivé (titán) a flexibilné (kremík). Stranice a ergonomický nosník Ergo IV sú nastaviteľné tak, aby boli stabilné a pohodlné pre vašu tvár v každej situácii. Rámy z materiálu Grilamid® navyše robia model Rydon flexibilnými, bezpečnými a trvanlivými. Systém Safety Project integrovaný v slnečných okuliaroch zabezpečuje, že na koncovkách straníc nie sú žiadne ostré rohy, pre vyvarovanie sa vážnym zraneniam tváre v prípade nárazov a pádov. Navyše, inovatívny systém Quick Change pre rýchlu výmenu šošoviek, umožňuje na Rydon rýchlo napojiť šošovky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým podmienkam svetla pre výnimočný vizuálny výkon. Rydon môže byť vybavený trvalo zafarbenými šošovkami RP Optics, ktoré poskytujú dokonalú viditeľnosť pre akékoľvek poveternostné podmienky alebo výnimočne nerozbitné a fotochromatické šošovky ImpactX2, ktoré menia farbu podľa rôznych svetelných podmienok.

Na Rydon možno pridať najpokrokovejšie optické príslušenstvo od spoločnosti Rudy Project, určené pre tých, ktorí potrebujú korekciu zraku, od optických dokov, optických vložiek alebo priamych klipov až po korekčné šošovky typu Hi Index +1,6, revolučné jednoohniskové šošovky alebo progresívne fotochromatické šošovky ImpactRX.

Rydon je víťaznou voľbou najlepších svetových športovcov, ktorí chcú športovú technológiu okuliarov, ktorá je mimoriadne spoľahlivá, bezpečná a účinná vo všetkých situáciách.

Známy model okuliarov Rudy Project RYDON bol zmodernizovaný, aby vzrásla jeho praktickosť a efektivita. Vymeniteľné sklá, nové koncovky straničiek a upraviteľné sedielka vytvárajú z RYDON univerzálny model, výborne sa prispôsobujíci svojmu nositeľovi čo do možnosti úprav rozmerov a výmeny skiel za dioptrické. RYDON je nadčasovým produktom značky, ponúkaný v nespočetných farebných variantoch, je synonymom výkonnosti, pohodlia a štýlovosti.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

199,90
Na dotaz
kód:
SP537506G0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
8% - 48%
Váha
26
Šírka
71
Výška
43
Nosník
12
Dĺžka stranice
133
Farba rámu
Čierna
Farba šošovky
Fialová so zrkadlovou úpravou
Pohlavie
Unisex
Šport
Golf
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8

Podobné produkty

Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií