Novinky Rudy Project 2022

ImpactX 2 Laser Purple Golf

19.05.2020

Úplne novo vyvinuté okuliarové sklá ImpactX Photochromic 2 Laser Purple sú určené najmä pre hráčov golfu. Špičkový dizajn a prevratná technológia prispôsobenia sa jedinečným svetelným podmienkam podľa potreby robia tieto sklá nenahraditeľným doplnkom pre každého hráča na greene.

Okuliarové sklá ImpactX 2 Laser Purple boli špeciálne vyvinuté pre zvýšenie výkonnosti a pocitu pohodlia pre hráčov golfu. Tieto okuliarové šošovky ponúkajú perfektný farebný kontrast a lepšiu hĺbku vnímania pre určenie správnej vzdialenosti. Zvyšujú farebnú ostrosť najmä pri: bielej loptičke na zelenom podklade, bielej loptičke na modrej oblohe, bielej loptičke na piesku a červenej vlajke na greene. Okuliarové sklá sú zväčšené aby ponúkli širšie zorné pole a vyššiu ochranu zraku. Technológia stmavovania a rozjasňovania ponúka jedinečný komfort pri meniacich sa svetelných podmienkach počas dňa.

Birds Birds Birds
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií