ImpactX

Nerozbitné fotochromatické okuliarové šošovky

31.05.2020

Pri okuliarových šošovkách ImpactX je garantovaná doživotná záruka nerozbitnosti.

Molekulárne vlastnosti polotuhého materiálu na polyuretánovej báze zaisťujú jedinečnú priepustnosť svetla a bezkonkurenčnú ochranu očí pred slnečnými lúčmi a inými atmosferickými vplyvmi.
Šošovky sa stmavia z čírych na tmavé behom niekoľko sekúnd a dosiahnú tak požadovaného stmavenia podľa intenzity slnečného žiarenia. ImpactX® nerozbitné šošovky zvyšujú kontrast, zlepšujú ostrosť videnia a a tým pádom zdokonaľujú vnímanie hĺbky obrazu aj pri častých zmenách svetelných podmienok, napr. pri vchádzaní a vychádzaní z tieňa.
Šošovky z materiálu ImpactX® sú o 16% ľahšie ako materiál CR-39 a o 10% ľahšie ako polykarbonát; majú nižšie vnútorné pnutie a chromatickú disperziu než polykarbonát, čo má za následok ostrejší obraz, vyššie rozlíšenie, zníženie efektu dúhy“ a väčšie vizuálne pohodlie. Fotochromatické šošovky ImpactX® sa vyrábajú v nasledujúcich prevedeniach:

 

  • ImpactX® Photochromic 2 Black - šošovky sa stmievajú z čírych do šedej farby
  • ImpactX® Photochromic 2 Laser Black - šošovky sa stmievajú z čírych do šedej farby, navyše majú zrkadlovú úpravu
  • ImpactX® Photochromic 2 Red - šošovky sa stmievajú z čírych do červenej farby
  • ImpactX® Photochromic 2 Laser Red - šošovky sa stmievajú z čírych do červenej farby, navyše majú zrkadlovú úpravu
  • ImpactX® Photochromic 2 Laser Brown - šošovky sa stmievajú z jemne hnedej farby na tmavohnedú, navyše majú zrkadlovú úpravu
  • ImpactX® Photochromic 2 Laser Purple HDR - šošovky sa stmievajú zo svetlofialovej do tmavofialovej farby, navyše majú zrkadlovú úpravu
Birds Birds Birds
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií