Deltabeat

DELTABEAT Charcoal Matte / ImpactX Photochromic 2 Red

DELTABEAT Charcoal Matte / ImpactX Photochromic 2 Red

Rám DELTABEAT je vyrobený s použitím Rilsan Clear®, vysokokvalitného udržateľného polyméru na biologickej báze 100% obnoviteľného pôvodu, vyvinutý spoločnosťou Arkema, aby zaistil maximálnu trvanlivosť, ľahkosť, flexibilitu a odolnosť proti nárazom.

Rilsan Clear® sa vyrába z oleja z ricínových bôbov pestovaných v oblasti Gudžarát v Indii. Bôby sa drvia a vyrába z nich olej. Ten sa ďalej rafinuje počas niekoľkých krokov, aby sa vyrobila primárna surovina na biologickej báze v polyméri.

Kľúčovými vlastnosťami Rilsan Clear® sú ľahkosť, odolnosť voči chemikáliám a únave, pružnosť a ľahká spracovateľnosť, vďaka ktorým je tento materiál mimoriadne odolný a dokonale vhodný na športové využitie.

Geometria rámu DELTABEAT je navrhnutá tak, aby optimalizovala prispôsobenie sa rôznym tváram, zatiaľ čo nastaviteľný systém ErgoNose X a gumené koncovky na bočniciach s extra priľnavosťou zlepšujú uchytenie okuliarov.

DELTABEAT tiež obsahuje patentované RUDY PROJECT riešenie ventilácie PowerFlow s vetracími otvormi umiestnenými na bočniciach, ráme a šošovkách, aby sa minimalizovalo riziko zahmlievania.

Šošovka DELTABEAT s hlbokým horizontom zaisťuje maximálne pokrytie a ostré videnie vďaka fotochromatickým šošovkám Rudy Project Impactx 2 a viacfarebným šošovkám RP Optics.

DELTABEAT je možné vybaviť dioptrickými šošovkami pomocou voliteľnej optickej vložky s jednoduchým osadením platformy Optical Dock 2.

Nový model DELTABEAT kombinuje charakteristický hranatý design Rudy Project s pokročilou technológiou šošoviek a najvyšší komfort v ráme vyrobenom z Rilsan Clear®, vysoko kvalitného polyamidu vyvinutého spoločnosťou Arkema na báze biologicky rozložiteľných materiálov. DELTABEAT kombinuje optickú ochranu a hlboký tvar, pričom má vynikajúcu geometriu pre stabilitu okuliarov na hlave, nastaviteľný systém ErgoNose, gumené bočnice a patentované riešenia ventilácie PowerFlow pre minimalizáciu zahmlievania.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

149,90
Skladom u dodávateľa
kód:
SP747438-0000
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
17% - 76%
Váha
31
Šírka
69
Výška
51
Nosník
11
Dĺžka stranice
131
Farba rámu
Šedá matná
Farba šošovky
Červená
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Beh, Triatlon, MTB
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Stredná, širšia
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií