Spectrum

SPECTRUM Black - Bronze (Matte)

SPECTRUM Black - Bronze (Matte)

Nová prilba Rudy Project Spectrum je navrhnutá tak, aby opäť zvýšila úroveň komfortu a ochrany a zároveň znížila hmotnosť cestných prilieb. Revolučný dynamický dizajn predstavuje integráciu troch vložiek EPS do formy, ktoré sú navzájom spojené bez švov. Táto jedinečná štruktúra zlepšuje vetranie a zároveň udržuje prilbu extrémne ľahkú a pohodlnú.

Prilba Spectrum je vybavená najpokrokovejšími riešeniami Rudy Project, ktoré zvyšujú pohodlie nositeľov. Široké hlavné prieduchy boli vedeckým vývojom umiestnené v prednej a zadnej časti prilby, aby sa posilnil vnútorný prúd vzduchu prilby a zároveň sa dizajn helmy stal výrazným a dynamickým.

Okrem toho Spectrum integruje predné nasávanie vzduchu so sieťovou štruktúrou, ktorá podporuje cirkuláciu vzduchu medzi hlavou a prilbou, čím podporuje odparovanie potu a zabraňuje vytváraniu nepríjemných zápachov na polstrovaní prilby. Prilba Spectrum je k dispozícii v 3 veľkostiach (S-M-L) a je vybavená ľahkým, no napriek tomu odolným nastaviteľným systémom upínania RSR 10. RSR 10 vylepšuje fitting okolo hlavy vďaka jeho štruktúre a možnosťou nastavenia viacerými vertikálnym a horizontálnym pozíciami na prispôsobenie veľkosti. Nad upínacím systémom sú dve reflexné nálepky, ktoré zvyšujú viditeľnosť jazdcov počas jazdy. Prilba Spectrum je dodávaná s dvoma polstrovaniami: voľné polstrovanie pre otvorenú konfiguráciu a sieťkou, ktorá chráni hlavu pred neželaným vniknutím hmyzu.

Prilba Rudy Project SPECTRUM je určená náročným cyklistom a je výsledkom posunutia hraníc medzi komfortom, ochranou hlavy na jednej a nízkou hmotnosťou na druhej strane. Revolučné a dynamické prevedenie Spectrum nie je ničím iným, než plynulým spojením troch vnútorných výložiek EPS In-Mold. Táto jedinečná štruktúra zvyšuje úroveň ventilácie a zachovává si pritom stále nízku hmotnosť.

Balenie obsahuje: Voľné polstrovanie, sieťku proti hmyzu, obal na prilbu z mikrovlákna

S
M
L
179,90
Na dotaz
kód:
HL650080
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Certifikáty
Certifications CE / EN 1078, CPSC12.03, AS/NZS 2063
Farba
Čierno -bronzová
Pohlavie
Unisex
Váha
S: 230 gramov; M: 260 gramov; L: 300 gramov
Veľkosť
S (51 - 55 cm); M (55 - 59 cm); L (59 - 62 cm)
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií