Stratofly

STRATOFLY Carbonium Green / ImpactX Photochromic 2 Black

STRATOFLY Carbonium Green / ImpactX Photochromic 2 Black

Model STRATOFLY od Rudy Project sú bezkonkurenčnými športovými okuliarmi v pomere cena / výkon. Široka škála farieb, možnosť zvoliť si z nespočetného množstva farebných skiel až po fotochromatické (stmievajúce) sklá robia tento model ideálnymi univerzálnymi okuliarmi nielen na cyklistiku ale na akýkoľvek šport. Navyše aj pri modeli STRATOFLY je možnost okuliare osadiť rôznymi spôsobmi dioptrických riešení - od cenovo najdostupnejšej vnútornej vložky až po prevedenie ImpactRX - najdokonalejšie športové dioptrické riešenie na svete, ktoré sa robí priamo v Taliansku na mieru - okuliarové šošovky majú fotochromatické vlastnosti a sú osadené dioptriami presne podľa potreby zákazníka bez kompromisu vo vzhľade: okuliare s dioptriami vyzerajú rovnako ako ich vidíte na obrázkoch.

Slnečné okuliare Rudy Project STRATOFLY sú bezkonkurenčnou voľbou, čo sa týka pomeru ceny, vysokej kvality a prepracovaných technických prvkov. Jednoduchý tvar straničiek a rámu je korunovaný netlačiacou mäkkou výstelkou po vnútornej strane a upraviteľnými sedielkami. Model zaručuje vysokú úroveň ochrany očí pred poveternostnými vplyvmi.

Balenie obsahuje: Okuliare, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

139,90
Skladom
kód:
SP237319-0001
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
9% - 74%
Váha
26
Šírka
71
Výška
42
Nosník
17
Dĺžka stranice
136
Farba rámu
Karbónovo-zelená
Farba šošovky
Šedá
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Beh
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8
Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem Viac informácií