Keyblade Running

KEYBLADE Light Grey Matte / ImpactX Photochromic 2 Red

KEYBLADE Light Grey Matte / ImpactX Photochromic 2 Red

Rudy Project KEYBLADE navyšuje úroveň komfortu športových okuliarov, a to vďaka spojeniu unikátneho systému Vent Controller a Vertical Power Flow. Prvý z nich zodpovedá za okamžitú úroveň výmeny vzduchu medzi vonkajším a vnútorným prostredím, v druhom prípade ide o vylepšený systém ventilácie s drobnými vývodmi, dokonale zintegrovanými s horným okrajom okuliarov. Koncovky straničiek a sedielka okuliarov sú individuálne upraviteľné. Zúžená konštrukcia modelu KEYBLADE umožňuje ideálne dosadnutie na štíhlejšie tváre, predovšetkým u žien. Nebráni ani širokým možnostiam použitia dioptrických pomôcok.

Novinka od spoločnosti Rudy Project - model KEYBLADE je spojením najpokrokovejších technológií v športovej optike. Model sa vyznačuje unikátnym systémom odvetrania, čo zabraňuje nepríjemnému zahmlievaniu. Široké portfólio farieb, prevedení skiel od trvalo sfarbených, cez polarizačné s HDR filtrom až po nezlomiteľné, stmavujúce sa podľa aktuálnych svetelných podmienok robí tento model k predurčenému bestselleru.

Balenie obsahuje: Okuliare, Pevné púzdro, Mäkké púzdro, Garančnú kartu

169,00
Skladom
kód:
SP507497-0R00
značka: RUDY PROJECT
Vlastnosti
Parametre
Kategória filtra
3 → 1
Priepustnosť svetla
17% - 76%
Váha
32
Šírka
70
Výška
41
Nosník
14
Dĺžka stranice
130
Farba rámu
Sivo-čierna
Farba šošovky
Červená
Pohlavie
Unisex
Šport
Cestná cyklistika, Beh
Typ šošovky
ImpactX
Veľkosť tváre
Úzka / Stredná
Zakrivenie šošovky (Báza)
8

Podobné produkty

Používaním a zobrazovaním stránok internetového eshopu www.rudyproject.sk súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies na zlepšenie poskytovaných služieb.
Rozumiem